Hizmetler

Book Engine (Rezervasyon Modülü)

Rezervasyon modülünüzü kolaylıkla oluşturabilir, rengini ve yazısını değiştirerek web sitenize uyumlu hale getirebilirsiniz. HotelsLevel size mevcut web sitenize kopyalayıp yapıştırabileceğiniz bir kod sağlar.

Detaylı Bilgi

Digital Marketing

Geleneksel pazarlamanın aksine dijital pazarlama; çok daha yüksek performansa karşılık çok daha düşük bütçe ile yönetilebilen; ölçülebilir, kişiselleştirilebilir, doğrudan, çok kanallı, esnek ve hızlı iletişim imkanları sunar…

Detaylı Bilgi

Brands/Ads Manager

Brand Manager (Marka Yöneticisi), işletmeniz hakkındaki online değerlendirmeleri, geri bildirimleri ve diğer birçok medyayı takip eden etkili bir yazılımdır

Detaylı Bilgi

Call Center System

Bünyenizde oluşturacağını çağrı merkezinin tüm yönetimini sistemimiz üzerinden yapabilirsiniz. Satış raporları, çağrı raporları, kaçan çağrılar gibi birçok rapor sayesinde veriminizi arttırabilirsiniz.

Detaylı Bilgi

B2C Travel Portal

Sanal pazar yerleri, bugünkü koşullarda B2C iş modelini rahatlıkla inceleyebileceğimiz örneklerdir. E-ticaret, her geçen etki alanını büyük bir hızla genişletmektedir.

Detaylı Bilgi

B2B Travel Portal

Alt acenteler ve işletmeler back office de belirtilen komisyon ile çalışabilirler. Karlarını ve satış fiyatlarındaki değişimi izin verilen aralıkta görebilirler. Extranet’e giriş yapabilir ve satış ve muhasebelerini görebilirler.

Detaylı Bilgi